Kredyt na PIT

29 lutego 2012

 Kredyt na PIT nie jest w żadnym wypadku produktem, który przygotowany jest do tego, by przeznaczyć go na podatek. Chodzi tu o zaświadczenie. Standardowo bank wymaga do rozpatrzenia kredytów takich dokumentów jak zaświadczenie o zarobkach, czasem wystarczą dwa dokumenty ze zdjęciem i deklaracja o zarobkach, a jeszcze w innych wypadkach wystarczy, że jesteśmy posiadaczami konta ze stałymi wpływami z tytułem wynagrodzenie. Getin Bank proponuje jednak, by potencjalny kredytobiorca przedstawił swój PIT i na jego podstawie otrzymał od banku pieniądze.
Kredyt na PIT to innymi słowy zwykły kredyt gotówkowy, tyle, że wymagane zaświadczenie musi być właśnie PIT-em. Oprocentowanie nominalne, które proponuje bank do tego kredytu wynosi 6,99%. Kwota kredytu musi zawierać się między 5000zł, a 150 000zł. Getin Bank nie chce od swych potencjalnych klientów prowizji za przyznanie pieniędzy. Jest za to nagroda. Jeśli weźmiemy kredyt na PIT, to w prezencie otrzymamy bon SODEXO o wartości 100zł. Bony Sodexo są akceptowane w około 50 tysiącach placówek w Polsce, jako forma zapłaty za towary i usługi, m.in. przez wszystkie hipermarkety, wiodące sieci handlowe, sklepy odzieżowe, obuwnicze, sportowe, stacje paliw oraz placówki o charakterze kulturalno-rekreacyjno-turystycznym. Kredyt możemy rozłożyć maksymalnie na 100 miesięcy.
Warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać kredyt na PIT, to:
– dowód osobisty oraz PIT-11, PIT-40 lub PIT-40A
– jeśli sami rozliczamy się z US, potrzebny będzie PIT-11 od pracodawcy, jeśli rozliczenie z US spoczywa na pracodawcy PIT-40, dla emerytury lub renty potrzebny będzie PIT-40A
– ukończone 18 lat (nie ma górnej granicy wieku)
Oferta z pewnością przypadnie do gustu wszystkim łowcom okazji. W końcu można wziąć kredyt, za który dostanie się jeszcze prezent. W dodatku sam kredyt posiada korzystne warunki, które mogą zadowolić nawet najbardziej wybrednych klientów.